15 " Dell Latitude 5591 I5-8400H 16 GB RAM 256 GB SSD AZERTY Windows 11 Pro
De Dell Latitude 5591 is een 3-inch professionele laptop uitgerust met een Intel Core i5-processor van 8ᵉ-generatie, 16 GB RAM-geheugen en een SSD van 256 GB. Ontworpen om kracht en comfort van het werk te bieden, is het ideaal voor geavanceerde kantoorautomatisering, multitasking- en professionele toepassingen. Product gereviseerd in perfecte staat met Windows 11 Pro.
Dell Latitude 5591 - Krachtige professionele laptopcomputer
De Dell Latitude 5591 is een professionele laptop die is ontworpen om prestaties, robuustheid en comfort van gebruik te bieden. Het 15-inch scherm helpt effectief te werken op kantoortoepassingen en professionele software.
Uitgerust met een Intel Core i5-processor van 8ᵉ generatie en 16 GB RAM-geheugen, garandeert deze notebook een uitstekende vloeibaarheid voor geavanceerde kantoorautomatisering, multitasking en het gebruik van professionele toepassingen.
De 256 GB SSD biedt snelle start en hoge reactiviteit van het systeem. Het Windows 11 Pro-besturingssysteem is geïnstalleerd om onmiddellijk gebruik mogelijk te maken bij ontvangst van de computer.
Toepassingen en gebruik
Geavanceerd kantoorwerk en documentbeheer
Intensief multitasking-gebruik
Internetnavigatie en professionele software
Telewerken en videoconferenties
Professional and administrative applications
Prestaties en configuratie
Intel Core i5 8ᵉ Generation-processor
16 GB RAM-geheugen
Snelle SSD-opslag 256 GB
Windows 11 PRO-systeem vooraf geïnstalleerd
Comfortabel 15 inch scherm
Productreferentie
Productnaam: Dell Latitude 5591
Type: Notebook / Laptop
Model: Latitude 5591
Hoofdkenmerken
Draagbare computer Dell professionele
Intel Core i5-processor efficiënt
16 GB RAM-geheugen voor fluïdum multitasking
Snelle SSD-opslag 256 GB
Windows 11 Pro geïnstalleerd
Technische kenmerken
Type: Notebook, Laptop
Merk: Dell
Model: Latitude 5591
Schermgrootte: 15 inch
Type processor: Intel Core i5
Processor: Intel Core I5 8e Gen.
RAM: 16 GB
Opslag: 256 GB
Opslagtype: SSD
Besturingssysteem: Windows 11 Pro
Type en taal van het toetsenbord: Azerty - Frans
Conditie: gerenoveerd - perfecte staat
Sterke punten
Comfortabel 15-inch scherm
Intel Core i5 8ᵉ Performance Generation Processor
16 GB RAM voor efficiënte multitasking
Snelle SSD voor uitstekende responsiviteit
Gerenoveerd product klaar voor gebruik
Technische specificaties
| Type | Notebook, laptop |
|---|---|
| Mark | Dell |
| Model | Latitude 5591 |
| Staat | Gereviseerd - Perfecte staat |
| Schermgrootte | 15 " |
| Processortype | Intel Core i5 |
| Processor | Intel Core I5 8e Gen. |
| Bedieningssysteem | Windows 11 Pro |
| Ramformaat | 16 GB |
| Storage capacity | 256 GB |
| Opslagtype | SSD |
| Type en toetsenbordtaal | Azerty - Frans |