15 " Dell Latitude 5580 I5-7440HQ 16 GB RAM 256 GB SSD AZERTY Windows 11 Pro
De Dell Latitude 5580 is een professionele laptop van 15 inch uitgerust met een Intel Core i5-processor van 7ᵉ generatie, 16 GB RAM-geheugen en een 256 GB SSD. Ontworpen om prestaties en comfort van het werk te bieden, maakt het fluïdumgebruik toe voor kantoorautomatisering. Geavanceerde, multitasking en professionele toepassingen. Product gereviseerd in perfecte staat met Windows 11 Pro.
Dell Latitude 5580 - Professionele professionele laptopcomputer
De Dell Latitude 5580 is een professionele laptop die is ontworpen om prestaties en betrouwbaarheid te bieden in een comfortabel 15-inch formaat. Ideaal voor professionele omgevingen, hiermee kunt u effectief werken op kantoortoepassingen en bedrijfssoftware.
Uitgerust met een Intel Core i5-processor van 7ᵉ generatie en 16 GB RAM-geheugen, biedt dit notebook een fluïdumgebruik voor multitasking, documentbeheer en het gebruik van professionele toepassingen.
De 256 GB SSD maakt snelle starts en een uitstekende reactievermogen van het systeem mogelijk. Het Windows 11 Pro-besturingssysteem is geïnstalleerd om onmiddellijk gebruik mogelijk te maken bij ontvangst van de computer.
Toepassingen en gebruik
Kantoorwerk en documentbeheer
Geavanceerd multitasking-gebruik
Internetnavigatie en professionele software
Telewerken en videoconferenties
Professional and administrative applications
Prestaties en configuratie
Intel Core i5 7ᵉ Generation-processor
16 GB RAM-geheugen
Snelle SSD-opslag 256 GB
Windows 11 PRO-systeem vooraf geïnstalleerd
Comfortabel 15 inch scherm
Productreferentie
Productnaam: Dell Latitude 5580
Type: Professional Ultrabook
Model: Latitude 5580
Hoofdkenmerken
Draagbare computer Dell professionele
Intel Core i5-processor betrouwbaar
16 GB RAM-geheugen voor fluïdum multitasking
Snelle SSD-opslag 256 GB
Windows 11 Pro geïnstalleerd
Technische kenmerken
Type: Ultrabook
Merk: Dell
Model: Latitude 5580
Schermgrootte: 15 inch
Type processor: Intel Core i5
Processor: Intel Core I5 7th Gen.
RAM: 16 GB
Opslag: 256 GB
Opslagtype: SSD
Besturingssysteem: Windows 11 Pro
Type en taal van het toetsenbord: Azerty - Frans
Conditie: gerenoveerd - perfecte staat
Sterke punten
Comfortabel 15-inch scherm
Intel Core i5-processor efficiënt
16 GB RAM voor efficiënte multitasking
Snelle SSD voor grote responsiviteit
Gerenoveerd product klaar voor gebruik
Technische specificaties
| Type | Ultrabook |
|---|---|
| Mark | Dell |
| Model | Latitude 5580 |
| Staat | Gereviseerd - Perfecte staat |
| Schermgrootte | 15 " |
| Processortype | Intel Core i5 |
| Processor | Intel Core I5 7e Gen. |
| Bedieningssysteem | Windows 11 Pro |
| Ramformaat | 16 GB |
| Storage capacity | 256 GB |
| Opslagtype | SSD |
| Type en toetsenbordtaal | Azerty - Frans |