HP 24-CR0068NF AIO I3-N300 8 GB RAM 512 GB SSD Windows 11 Pro
De HP 24-CR0068NF AIO 24 "met I3, 8 GB RAM en SSD 512 GB bieden prestaties en comfort voor dagelijks en professioneel gebruik. Gerenoveerd product.
HP 24-CR0068NF AIO - eenvoud, prestaties en comfort
De HP 24-CR0068NF AIO is een alles-in-één computer die is ontworpen om een uitstekend compromis te bieden tussen prestaties, eenvoud en modern design. Ideaal voor dagelijks of professioneel gebruik.
Uitgerust met een Intel Core i3-processor, 8 GB RAM en een 512 GB SSD, garandeert deze pc fluïdum en snel gebruik voor algemene taken zoals Office Automation, Web Navigation of Telewerken.
Het 24-inch scherm biedt uitstekend visueel comfort, terwijl het all-in-one-formaat de rommel op het bureaublad kan verminderen. Windows 11 Pro zorgt voor beveiliging en prestaties.
Toepassingen en gebruik
Office
Telewerken
Webbladeren
Multimedia
Familie of professioneel werkstation
Prestaties en configuratie
Intel Core I3-processor
RAM 8 GB RAM
SSD 512 GB-opslag
24-inch scherm
All-in-one-formaat
Windows 11 Pro-systeem
Productreferentie
Productnaam: HP 24-cr0068nf
Type: All-in-One
Model: 24-CR0068NF
Hoofdkenmerken
24 "Comfortabel scherm
Compact ontwerp
Snelle SSD-opslag 512 GB
Goede vloeibaarheid op een dagelijkse basis
Product gereviseerd in perfecte staat
Technische kenmerken
Type: All-in-One
Merk: HP
Model: 24-CR0068NF
Processor: Intel Core i3
Geheugen: 8 GB RAM
Opslag: 512 GB SSD
Scherm: 24 inches
Systeem: Windows 11 Pro
Conditie: gerenoveerd - perfecte staat
Sterke punten
Eenvoudig en efficiënt
Krijgen
Goede opslagcapaciteit
Vochtgebruik
Gerenoveerd product klaar voor gebruik
Technische specificaties
| Type | All-in-een |
|---|---|
| Mark | HP |
| Model | 24-CR0068NF |
| Staat | Gereviseerd - Perfecte staat |
| Schermgrootte | 24 " |
| Processor | Intel Core i3 |
| Bedieningssysteem | Windows 11 Pro |
| Ramformaat | 8 GB |
| Storage capacity | 512 GB |
| Opslagtype | SSD |