14 " Lenovo Thinkpad T14 Gen 1 I5-10210 16GB RAM 256 DK SSD AZERTY
Det Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 er en 14-tommers professionel bærbar computer udstyret med en 10.000 generation Intel Core I5 processor, 16 GB RAM-hukommelse og en 256 GB SSD. Designet til at tilbyde ydeevne, pålidelighed og mobilitet, er den ideel til de avancerede kontor, multitasking og professionelle applikationer. Produkt renoveret i perfekt stand med Windows 11 Pro.
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 - Moderne Professional Laptop
Det Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 er en professionel bærbar computer designet til at tilbyde magt, pålidelighed og mobilitet. Dens 14-tommers skærm giver dig mulighed for at arbejde komfortabelt, samtidig med at der opretholdes et kompakt format, der er let at transportere.
Udstyret med en Intel Core I5 generation og 16 GB processor af RAM garanterer denne bærbare computer fremragende fluiditet til avanceret kontorautomatisering, multitasking og professionel software.
256 GB SSD sikrer en hurtig start af systemet og en stor reaktivitet ved åbning af applikationer. Windows 11 Pro er installeret for at muliggøre øjeblikkelig brug fra den første start.
Anvendelser og brug
Avanceret kontorarbejde og dokumenthåndtering
Internet navigation og professionel software
Telearbejde og videokonferencer
Avanceret multitasking brug
Professionelle og administrative anvendelser
Ydeevne og konfiguration
Intel Core I5 10ᵉ Generation Processor
16 GB RAM-hukommelse
Hurtig SSD-lager 256 GB
Windows 11 Pro System forudinstalleret
Komplettere og komfortabel skærm 14 tommer
Produktreference
Produktnavn: Lenovo Thinkpad T14 Gen 1
Type: Professionel ultrabook
Model: ThinkPad T14 Gen 1
Hovedfunktioner
Bærbar computer Lenovo moderne professionel
Intel Core I5 10ᵉ Performance Generation Processor
16 GB RAM-hukommelse til væske multitasking
Hurtig SSD-lager 256 GB
Windows 11 Pro installeret
Tekniske egenskaber
Type: UltraBook
Mærke: Lenovo
Model: ThinkPad T14 Gen 1
Skærmstørrelse: 14 tommer
Type af processor: Intel Core I5
Processor: Intel Core I5 10. Gen.
RAM: 16 GB
Opbevaring: 256 GB
Opbevaringstype: SSD
Operativsystem: Windows 11 Pro
Tilstand: Renoveret - Perfekt tilstand
Styrker
Kompakt 14 tommer format ideel til mobilitet
Intel Core I5 10ᵉ Performance Generation Processor
16 GB RAM til effektiv multitasking
Hurtig SSD for fremragende lydhørhed
Renoveret produkt klar til brug
Tekniske specifikationer
| Type | Ultrabook |
|---|---|
| Mark | Lenovo |
| Model | Thinkpad T14 Gen 1 |
| State | Reconditioned - perfekt tilstand |
| Skærmstørrelse | 14 " |
| Processor type | Intel Core I5 |
| Processor | Intel Core I5 10. Gen. |
| Driftssystem | Windows 11 pro |
| RAM-størrelse | 16 GB |
| Lagerkapacitet | 256 GB |
| Storage type | SSD |
| Type og tastatur sprog | Azerty - Fransk |