14 " Dell Latitude 5400 I5-8365U 8GB RAM 256 DK SSD AZERTY Windows 11 Pro
Det Dell Latitude 5400 er en 14-tommers professionel bærbar computer udstyret med en 8 generation Intel Core I5 processor, 8 GB RAM-hukommelse og en 256 GB SSD. Designet til professionelle miljøer og fjernarbejde, tilbyder det ydeevne, pålidelighed og pålidelighed og brugs komfort. Produkt renoveret i perfekt stand.
Dell Latitude 5400 - 14-tommer professionel bærbar computer
Det Dell Latitude 5400 er en bærbar computer designet til professionelle miljøer, der kræver ydeevne og pålidelighed. Dens 14-tommers skærm giver en god balance mellem komfort til brug og mobilitet.
Udstyret med en Intel Core I5-processor med 8ᵉ generation og 8 GB RAM-hukommelse, giver denne bærbare computer væske til kontorapplikationer, internet browsing og professionel software.
256 GB SSD garanterer en hurtig start på systemet samt fremragende respons, når du bruger programmer. Windows 11 Pro er forudinstalleret for at muliggøre øjeblikkelig brug.
Anvendelser og brug
Kontor og multitasking arbejde
Professionel og erhvervsmæssig brug
Internet navigation og forretningssoftware
Telearbejde og videokonferencer
Forvaltning af dokumenter og faglige applikationer
Ydeevne og konfiguration
Intel Core I5 8ᵉ Generation Processor
8 GB RAM-hukommelse
Hurtig SSD-lager 256 GB
Windows 11 Pro System forudinstalleret
Fransk Azerty Keyboard
Produktreference
Produktnavn: Dell Latitude 5400
Type: Professionel ultrabook
Model: Latitude 5400
Hovedfunktioner
Bærbar computer Dell pålidelig
Intel Core I5 processor effektiv
8 GB RAM-hukommelse
Hurtig SSD-lager 256 GB
Windows 11 Pro installeret
Tekniske egenskaber
Type: UltraBook
Mærke: Dell
Model: Latitude 5400
Skærmstørrelse: 14 tommer
Processor: Intel Core I5 8. Gen.
RAM: 8 GB
Opbevaring: 256 GB
Opbevaringstype: SSD
Type og sprog af tastaturet: Azerty - Fransk
Operativsystem: Windows 11 Pro
Tilstand: Renoveret - Perfekt tilstand
Styrker
Pålidelig professionel bærbar computer
14-tommer behageligt format
Intel Core I5 processor effektiv
Hurtig SSD til et reaktivt system
Produkt renoveret i perfekt stand
Tekniske specifikationer
| Type | Ultrabook |
|---|---|
| Mark | Dell |
| Model | Latitude 5400 |
| State | Reconditioned - perfekt tilstand |
| Skærmstørrelse | 14 " |
| Processor | Intel Core I5 8th Gen. |
| Driftssystem | Windows 11 pro |
| RAM-størrelse | 8 GB |
| Lagerkapacitet | 256 GB |
| Storage type | SSD |
| Type og tastatur sprog | Azerty - Fransk |