15 " Dell Latitude E5570 I5-6440HQ 8GB RAM 256 DK SSD AZERTY Windows 11 Pro
Det Dell Latitude E5570 er en 15-tommers professionel bærbar computer udstyret med en Intel Core I5-processor med 6ᵉ generation, 8 GB RAM-hukommelse og en 256 GB SSD. Designet til at tilbyde ydeevne, pålidelighed og komfort i arbejde, er det perfekt til et kontor og professionel brug. Produkt renoveret i perfekt stand med Windows 11 Pro.
Dell Latitude E5570 - 15 tommer professionel bærbar computer
Det Dell Latitude E5570 er en professionel laptop designet til at tilbyde ydeevne og pålidelighed hver dag. Dens 15-tommers skærm giver optimal visuel komfort til arbejde, kontorautomatisering og internet browsing.
Udstyret med en Intel Core I5-processor med 6ᵉ generation og 8 GB RAM-hukommelse, garanterer denne notesbog væske til brug for professionelle opgaver, dokumenthåndtering og multitasking.
256 GB SSD giver hurtigstart og fremragende lydhørhed af systemet. Windows 11 Pro er forudinstalleret for at muliggøre øjeblikkelig brug ved modtagelse af computeren.
Anvendelser og brug
Kontorarbejde og dokumenthåndtering
Internet navigation og professionel software
Telearbejde og videokonferencer
Multitasking brug på kontoret eller derhjemme
Professionelle og administrative anvendelser
Ydeevne og konfiguration
Intel Core I5 6ᵉ Generation Processor
8 GB RAM-hukommelse
Hurtig SSD-lager 256 GB
Windows 11 Pro System forudinstalleret
Komfortabel 15 tommer skærm
Produktreference
Produktnavn: Dell Latitude E5570
Type: Professionel laptop computer
Model: Latitude E5570
Hovedfunktioner
Bærbar computer Dell professionel
Intel Core I5 processor pålidelig
8 GB RAM-hukommelse
Hurtig SSD-lager 256 GB
Windows 11 Pro installeret
Tekniske egenskaber
Type: UltraBook
Mærke: Dell
Model: Latitude E5570
Skærmstørrelse: 15 inches
Type af processor: Intel Core I5
Processor: Intel Core I5 6th Gen.
RAM: 8 GB
Opbevaring: 256 GB
Opbevaringstype: SSD
Operativsystem: Windows 11 Pro
Tilstand: Renoveret - Perfekt tilstand
Styrker
Komfortabel 15-tommers skærm
Intel Core I5 processor effektiv
Hurtig SSD for stor lydhørhed
Ideel til professionel og kontorbrug
Renoveret produkt klar til brug
Tekniske specifikationer
| Type | Ultrabook |
|---|---|
| Mark | Dell |
| Model | Latitude E5570 |
| State | Reconditioned - perfekt tilstand |
| Skærmstørrelse | 15 " |
| Processor type | Intel Core I5 |
| Processor | Intel Core I5 6th Gen. |
| Driftssystem | Windows 11 pro |
| RAM-størrelse | 8 GB |
| Lagerkapacitet | 256 GB |
| Storage type | SSD |
| Type og tastatur sprog | Azerty - Fransk |