12,5 " Dell Latitude E7270 I7-6600U 8 GB RAM 256 DK SSD AZERTY Windows 11 Pro
Det Dell Latitude E7270 er en 12,5-tommers kompakt professionel ultrabook udstyret med en Intel Core I7-processor med 6ᵉ generation, 8 GB RAM og en 256 GB SSD. Designet til mobilitetspersonale, tilbyder det ydeevne, pålidelighed, pålidelighed og bærbarhed. Produkt renoveret i perfekt stand.
Dell Latitude E7270 - Kompakt professionel ultrabook
Det Dell Latitude E7270 er en professionel laptop designet til brugere, der søger en kompakt, pålidelig og kraftfuld enhed. Dens 12,5-tommers skærm giver fremragende mobilitet, samtidig med at der opretholdes optimal arbejdskomfort.
Udstyret med en Intel Core I7 generation og 8GB-processor af RAM, giver denne ultrabook væskebrug til Office-applikationer, internet browsing og professionel software.
256 GB SSD garanterer en hurtig start på systemet og fremragende respons, når du bruger programmer. Windows 11-pro-operativsystemet er forudinstalleret for at muliggøre øjeblikkelig brug.
Anvendelser og brug
Mobilitetsarbejde og forretningsrejser
Kontor og multitasking brug
Internet navigation og professionel software
Telearbejde og videokonferencer
Dokumentstyring og forretningsapplikationer
Ydeevne og konfiguration
Intel Core I7 6ᵉ Generation Processor
8 GB RAM-hukommelse
Hurtig SSD-lager 256 GB
Windows 11 Pro System forudinstalleret
Kompakt format 12,5 inches
Produktreference
Produktnavn: Dell Latitude E7270
Type: Professionel ultrabook
Model: Latitude E7270
Hovedfunktioner
Ultrabook Dell Kompakt og kraftig
Intel Core I7 Kraftig processor
8 GB RAM-hukommelse
Hurtig SSD-lager 256 GB
Windows 11 Pro installeret
Tekniske egenskaber
Type: UltraBook
Mærke: Dell
Model: Latitude E7270
Serie: Breddegrad
Skærmstørrelse: 12,5 tommer
Type af processor: Intel Core i7
Processor: Intel Core i7 6. Gen.
RAM: 8 GB
Opbevaring: 256 GB
Opbevaringstype: SSD
Operativsystem: Windows 11 Pro
Tilstand: Renoveret - Perfekt tilstand
Styrker
Ultrabook kompakt og letvægts
Intel Core I7 Kraftig processor
Hurtig SSD for stor lydhørhed
Ideel til professionel mobilitet
Produkt renoveret i perfekt stand
Tekniske specifikationer
| Type | Ultrabook |
|---|---|
| Mark | Dell |
| Model | Latitude E7270 |
| State | Reconditioned - perfekt tilstand |
| Skærmstørrelse | 12,5 " |
| Processor type | Intel Core i7 |
| Processor | Intel Core I7 6. Gen. |
| Driftssystem | Windows 11 pro |
| RAM-størrelse | 8 GB |
| Serie | Breddegrad |
| Lagerkapacitet | 256 GB |
| Storage type | SSD |
| Type og tastatur sprog | Azerty - Fransk |